لوگو ها 1
به گزارش واحد روابط عمومی شرکت پروتئین گستر سینا ، دومین جشنواره ملی صنعت سلامت محور با رویکرد ارتقای سلامت محصولات و خدمات در تاریخ ششم شهریور ماه ۹۷ در محل مرکز همایش‌های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با حضور ۱۰۰ شرکت در صنایع مختلف دارویی ، غذایی ، شوینده ، آرایشی و بهداشتی برگزار گردید.
در این همایش جناب آقای دکتر تقدیسی ( ریاست انجمن آموزش بهداشت و ارتقای سلامت ایران ) ، جناب آقای دکتر غلامرضا اصغری ( معاون وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و رئیس سازمان غذا و دارو )  و جناب آقای دکتر صادقی نیارکی ( مدیر کل دفتر صنایع غذایی ، دارویی و بهداشتی وزارت صنعت ، معدن و تجارت ) و سایر مقامات عالی و مسئولین بخش سلامت کشور حضور داشتند که در خصوص ارتقای سطح آگاهی ، نگرش و فرهنگ مصرف‌کننده و توسعه فرهنگ مسئولیت پذیری تولیدکنندگان در خصوص ویژگی محصولات ، جدیدترین دستاوردهای محصولات سالم و ارگانیک ، افزایش سهم تحقیق و توسعه و … به ایراد سخنرانی پرداختند .
دومین جشنواره ملی صنعت سلامت محور 2
دومین جشنواره ملی صنعت سلامت محور 3
شرکت پروتئین گستر سینا با معرفی دو محصول سوسیس مکزیکی با برند گوشتیران و ماهی سی‌باس با برند ماهیران در این جشنواره حضور یافت .
همچنین در پایان مراسم با اهدا لوح و تندیس به ۵۸ شرکت ، از واحدهای برتر حضور یافته در جشنواره تقدیر به عمل آمد که شرکت پروتئین گسترسینا موفق به دریافت تندیس بلورین گردید . لازم به ذکر است انتخاب شرکت‌ها بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته از مستندات ارائه شده صورت پذیرفته بود .
دومین جشنواره ملی صنعت سلامت محور 5
دومین جشنواره ملی صنعت سلامت محور 4

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست