لوگو ها 1
سال نو با نسیم جان نوازی، دست عنایت خداست که دیگر بار دل و جان ما را به فردایی روشن نوید می دهد و سال کهنه با یادگارانی از تلاش های ما به گذشته می پیوندد.
گرامیان سلام
نورورز باستانی ترنمی از عشق و زیبایی، تجلی گر حال و احوالی نو و بیدار کننده دل های خداجو است. خداوند متعال را شاکریم که دیگر بار توفیق حلاوت حلول سالی دیگر را بر ایرانیان ارزانی داشت تا با تدبر و تعقل بر آنچه که گذراندیم، در سایه کرامتش دل به تلاشی افزون برای عزت، سربلندی و کامیابی ببندیم. فرارسیدن سال نو اگرچه پایانی است بریک سال تلاش صادقانه شما عزیزان، اما سرآغازی است بر یک سال کوشش و خدمتی دیگر. سال که باید همراه با امید به فردایی بهتر بر تلاش خویش بیافزاییم. در سال ۱۳۹۸ نیز برآنیم تا با بهره گیری از نیروی انسانی کارآمد و با تجربه، استفاده از کلیه منابع و امکانات موجود به گونه ای عمل کنیم که سطح رضایت مندی در راستای اهداف و برنامه های از پیش تعیین شده این صنعت عظیم ارتقا یابد و به یاری خداوند این مسیر تعالی با سرعتی بیش از پیش طی شود. به مصداق جمله <<ایام می آیند تا از شما مبارک گردند>> امیدوارم که شکوفایی بهار طبیعت، شما را به شکفتن بهارجان هایتان رهنمون شده و بهارانی همیشگی را در دل و جان شما ریشه دواند .

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • سلام بنده از کارگران مرغ خانگی هستم همچنین عید را به شما تبریک میگویم و از هدایایی که برای کارگران فرستادیدممنون و تشکر میکنم امیدوارم سال خوب وخوشی داشته باشید.

    پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست